Nová kampaň Alcaplastu vyzýva ľudí k zamysleniu

Kým si kúpite nový WC modul, aspoň na chvíľu sa zastavte a zvážte všetky pre a proti. To je výzva, ktorú pred inštalatérov a zákazníkov stavia Alcaplast vo svojej novej kampani s podtitulom „Premýšľaj“. Môžete sa s ňou stretnúť od začiatku augusta nielen na predajniach či kúpeľňových štúdiách, ale tiež na billboardových plochách, na internete alebo na sociálnych sieťach po celej Slovenskej i Českej republike.

Prečo „Premýšľaj“

Pretože nákup WC modulu býva často rozhodnutie, ktoré mnohí z nás obvykle veľmi neriešia. Pritom nám môže správny výber ušetriť dosť peňazí i poriadnu porciu nervov pri prípadných opravách.

Pretože spoločne s inovovaným WC modulom prináša Alcaplast na trh doteraz nevídanú kombináciu kvality, ceny, servisu, záruk a ďalších výhod. A kto si dokáže dať racionálne argumenty vedľa seba, prakticky nemôže skončiť u konkurencie.

Pretože dáva zmysel podporiť českého výrobcu, ktorý sa za posledné roky vypracoval vďaka vlastnému vývoju a výrobe v Břeclavi na pozíciu stredoeurópskej jednotky v sanitárnej technike. A zároveň má v oblasti vývoja WC modulov viac ako pätnásťročnú tradíciu.

Pretože mať alebo nemať okrem nižšej ceny, špičkovej kvality, 15ročnej záruky a garancie kompatibility všetkých náhradných dielov tiež dávkovač WC tabliet v hodnote 40€ zdarma, určite stojí za zamyslenie.

Viac tu.