Konfigurátor žľabov
0
Online katalóg
Eshop

  • {{ result.text }}

  • {{ result.text }}

Najprestížnejšia súťaž podnikateľov EY Podnikatel roku 2018 sa končí. Celkovým víťazom sa stali majitelia spoločnosti Alcaplast Radka Prokopová a František Fabičovic, ktorí už vo februári zvíťazili v krajskom kole a stali sa tak podnikateľmi roku Juhomoravského kraja. Hlavné ocenenie si prevzali na slávnostnom vyhlásení v utorok 5. marca v pražskom Žofíne.

„Byť najlepšími podnikateľmi z republiky je pre nás obrovská česť a moc si to vážime. Chceli by sme všetkým poďakovať za podporu a dúfame, že naša práca bude aj naďalej kvalitná a výrazná nielen v oblasti sanitárnej techniky,“ radovala sa výkonná riaditeľka Alcaplastu Radka Prokopová, ktorá bude spolu so svojím manželom reprezentovať Českú republiku vo svetovom finále v Monte Carle.

Jednotlivých kandidátov do súťaže vybrala odborná porota zložená predovšetkým z víťazov predchádzajúcich ročníkov na základe vopred zaslaných nominácií. Rozhodujúci pre výber kandidátov bol hlavne podnikateľský príbeh, inovácie, čestnosť a medzinárodný presah.

foto 1
foto 1
foto 2
foto 2
foto 4
foto 4
img_5965
img_5965
img_5979
img_5979
Alcaplast str.1
Alcaplast str.2