BIM objekty Alcaplast: Buďte o krok vpred

Alcaplast predstavuje budúcnosť. Budúcnosť sa skrýva v BIM. V mnohých štátoch Európskej únie je používanie BIM objektov pre verejné zákazky na stavebné práce financované z verejných rozpočtov už teraz nutnosťou. Česká republika sa k nim pripojí v roku 2022.

Aj preto sme sa v Alcaplaste rozhodli vám prácu s BIM objektmi uľahčiť. Vytvorili sme pluginy pre architektonické programy Revit a Archicad, ktoré umožňujú vkladať naše BIM objekty do projektov ešte rýchlejšie. Napojenie pluginov na našu produktovú databázu naviac zaisťuje stopercentnú aktuálnosť dát v reálnom čase.

Projektanti či architekti, ktorí si naše BIM objekty do svojho softwaru stiahnu, nemusia poznať podrobne všetky produkty Alcaplast. Napriek tomu s nimi však môžu jednoducho pracovať a prispôsobovať si ich projektu, na ktorom zrovna pracujú. BIM je naviac i silným nástrojom a argumentom v prezentovaní navrhnutých výrobkov investorovi.

Nespornou výhodou je tiež fakt, že na práve vznikajúcom projekte môže i vďaka BIM objektom pracovať hneď niekoľko ľudí spoločne. Tí tak majú prístup iba v jedinom dokumente ku všetkým dôležitým informáciám o produktoch a celom projekte v 3D.

Viac informácií o BIM objektoch Alcaplast a pluginy k stiahnutiu nájdete na stránkach .