Spoločnosť Alcaplast bola založená v roku 1998 ako rodinná česká firma. V súčasnosti má 7 dcérskych spoločností v zahraničí a exportuje do viac ako 40 krajín sveta. Alcaplast je najväčším výrobcom sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe, vyrába viac ako 580 výrobkov - ventily, sifóny, moduly, žľaby, vpusty, WC sedátka a ďalší sortiment.

Vo filozofii spoločnosti zohráva kvalita a dizajn kľúčovú úlohu. Prémiová značka ALCA predstavuje rad krásnych výrobkov s vysokou úžitkovou hodnotou. Alcaplast je tvorcom nových trendov v sanitárnej technike. Naša spolupráca s poprednými českými dizajnérmi pri tvorbe nových výrobkových radov priniesla rad ocenení, napr. Red Dot Award 2014 za kolekciu ovládacích tlačidiel FLAT.


Výrobky Alcaplast nachádzajú svoje uplatnenie ako v novostavbách, tak aj pri rekonštrukciách. Technickí odborníci firmy Alcaplast kladú dôraz na bezporuchovosť a spoľahlivosť všetkých výrobkov. Predtým než produkty Alcaplast opustia výrobný závod v Břeclavi, sú všetky testované na kvalitu.

Vytvárať výrobky, ktoré spoľahlivo fungujú, spĺňajú požiadavky zákazníkov a obohacujú kvalitu života, je cieľom spoločnosti Alcaplast.

Firma Alca plast patrí medzi partnery Asociácie odborných velkoobchodôv.

05

vzor foto o nas 2
vzor foto o nas 3
vzor foto o nas 4