Prehliadky výrobných hál, program v Alcaplast Academy s predstavením úplne nového videa o spoločnosti a na záver sprievodný večerný program vo valtickom Vinárstve Obelisk. To všetko si pre svojich obchodných partnerov a priaznivcov pripravil na sklonku mája tím spoločnosti Alcaplast na čele s majiteľmi Radkou Prokopovou a Františkom Fabičovicom. Dôvod k oslavám nebol hocijaký. Manželia firmu, ktorá je jednotkou na trhu sanitárnej techniky v Českej republike a na Slovensku, totiž založili presne pred dvadsiatimi rokmi.

"Akciu s názvom Alcaplast 20 rokov sme poňali zároveň aj ako poďakovanie našim partnerom, klientom, predajcom a zamestnancom, ktorí sa obrovskou mierou podieľali a podieľajú na raste a rozvoji našej firmy," nechal sa počuť generálny riaditeľ Fabičovic.

Niekoľkodňový maratón osláv vyvrcholil večerom s pestrým hudobným sprievodom na terase pred budovou Vinárstva Obelisk, ktoré spolu s manželkou Radkou založili. O dôkaz úzkeho prepojenia dvoch zdanlivo nezlučiteľných odvetví - vinárstva a sanitárnej techniky - sa postaral sommelier Libor Nazarčuk, ktorý hrdlo fľaše so sektom odťal hranou nerezového žľabu práve z dielne Alcaplast.