info0817.png

Pripravili sme pre Vás nové INFO. Plastové žľaby s nerezovým okrajom, podlahové vpuste nerezové, rohové drenážne žľaby a ďalšie novinky naleznete TU.

praha_thumb.png

Viac ako pol kilometra. Takéto množstvo našich krabicových nerezových žlabov s kompozitným riešením bolo potrebné na odvodnenie podlahy v parkovacom dome C na Letisku Václava Havla v Prahe. Už niekoľko dní tak môžu vodiči bezstarostne využívať šieste nadzemné podlažie.

thumb.jpg

Spoločnosť Alca plast sa včera stala historicky prvým Českým lídrom kraja Praha. V súťaži Ocenenie českých lídrov, ktorej hlavnou myšlienkou je podpora rýdzo českých firiem s českým kapitálom, sme uspeli v konkurencii 263 iných spoločností.

vyhlaseni_MR_2017_2.jpg

Divadelná sála pražského klubu Lávka patrila vo štvrtok podvečer 18. mája 2017 finále už dvanásteho ročníka ankety s názvom Marketér roka 2016. Výkonná riaditeľka spoločnosti Alca plast Radka Prokopová si z výrazne obsadenej súťaže priviezla ocenenie Malého delfína za komplexný prístup k marketingovej stratégii pri uvádzaní nových produktov na trh.

manazerka_roku_small.jpg

Výkonná ředitelka společnosti Alca plast Radka Prokopová dnes odpoledne předala pomyslné žezlo nové Manažerce roku 2016. Podívejte se, jak hodnotí svoje roční kralování v ranním vysílání Studia 6 České televize.

Více ve videu

manazerka_roku.jpg
info0417.jpg

Pripravili sme pre Vás nové INFO. Viac informácií nájdete TU.