info_1_2018.jpg

Novinky

  • Predĺženie záruky na predstenové inštalačné systémy a montážne rámy na 15 rokov
  • Ventilátor pre predstenové inštalačné systémy s odvetrávaním P128
  • Bidet TREND AC01

100_nejlepsich_radka_prokopova_frantisek_fabicovic_plaketa.jpg

Majitelia břeclavského Alcaplastu Radka Prokopová a František Fabičovic majú ďalší dôvod k oslave. Najväčší výrobca sanitárnej techniky v strednej a východnej Európe sa totiž prebojoval medzi stovku najlepších českých firiem, ktorú už dvadsiaty ôsmy krát oceňuje paneurópska spoločnosť pre kultúru, vzdelávanie a vedecko-technickú spoluprácu Comenius.

info10.jpg

Novinky

  • Zjednotenie dizajnu vaňových sifónov
  • Dočasné obmedzenie predaja vaňových sifónov A55K, A55KM, A550K a A550KM

big5_2018_aktualita_03.jpg

The Big 5, prestížny medzinárodný stavebný veľtrh, ktorého sa zúčastňuje tiež naša spoločnosť Alcaplast, sa obchodníkom a širokej odbornej verejnosti otvorí už o necelé dva mesiace! Už tridsiatysiedmykrát ho v termíne od 26. - 29. 11. 2017 bude hostiť Dubaj, najľudnatejšie mesto Spojených arabských emirátov.

info0817.png

Pripravili sme pre Vás nové INFO. Plastové žľaby s nerezovým okrajom, podlahové vpuste nerezové, rohové drenážne žľaby a ďalšie novinky naleznete TU.

praha_thumb.png

Viac ako pol kilometra. Takéto množstvo našich krabicových nerezových žlabov s kompozitným riešením bolo potrebné na odvodnenie podlahy v parkovacom dome C na Letisku Václava Havla v Prahe. Už niekoľko dní tak môžu vodiči bezstarostne využívať šieste nadzemné podlažie.

Strana 1 z 8