Konfigurátor žľabov
0
Online katalóg
Eshop

 • {{ result.text }}

 • {{ result.text }}

V Alcaplast Academy zdieľame informácie s odborníkmi na sanitárnu techniku. Naším cieľom je predstaviť kvalitné výrobky českého výrobcu a zároveň čerpať podnety pre inovácie, ktoré prinášajú jednoduchšiu inštaláciu a efektívnejšie využívanie našich produktov. Inštalatéri, projektanti, architekti - všetci odborníci, ktorí denne používajú naše výrobky k svojej práci, sú pre nás zdrojom inšpirácie pre neustále zlepšovanie parametrov výrobkov, servisu i podpory.

Inštalatéri a montéri

Technická dokonalosť nie je v ALCAPLAST prázdny pojem. Vziať výrobok do ruky, vyskúšať si kvalitu materiálu, jednoduchosť inštalácie a servisu sú dôvody prečo sa zúčastniť odborného školenia. Odborné školenia pre Vás pravidelne usporadúvame na mnohých miestach v Českej i slovenský republike. Účastníci získavajú certifikát, ktorý prináša mnoho výhod.

Certifikovaný inštalatér

 • pozná zásady správnej a efektívnej inštalácie aj servisu našich výrobkov
 • môže udeľovať predĺženú záruku
 • je uvedený v zozname spolupracujúcich inštalatérov na www.alcaplast.cz
 • získava ZADARMO jeden výrobok spoločnosti Alcaplast

Každý rok získava certifikát viac ako 500 inštalatérov. Kapacita školiacich miestností je obmedzená, preto sa prihláste čo najskôr.

Študenti stredných a vysokých škôl

Bez praxe je ťažké načerpané vedomosti prevádzať do každodenného praktického života. Preto napomáhame rozvoju praktických zručností u študentov technických odborov. Správne servisovať predstenový inštalačný wc systém, rovnako ako navrhnúť efektívny systém odvodu vody z kúpeľne či technickej miestnosti sa nemožno naučiť len z učebníc.

 • Školenia prebiehajú pre učňov-inštalatérov, študentov stavebných průmyslovek, budúce projektantov a architektov. Pravidelne prednášame študentom na VUT v Brne, VŠB-TUO v Ostrave, TU v Košiciach, SOŠ v Bratislave, ZSSR v Brne, SSS v Jihlave, SŠST v Ústí nad Labem, SŠTO v Havířove, SOU v Plzni, SOU v Benešove a mnohých ďalších školách v ČR a SR.
 • Ročne preškolíme cez 1500 študentov stredných a vysokých škôl v Českej a slovenskom republike.
 • Súčasťou spolupráce so školami je aj podpora rôznych študentských súťaží (Remeslo / Skill, Učeň Inštalatér ai.) A účasť na odborných konferenciách (Sanhyga, Progres, ai.)
 • Ak Vaša škola s nami ešte nespolupracuje, kontaktujte nás pre upresnenie podmienok a termínov

Architekti a projektanti

Dizajn, funkčnosť a kvalitné materiály sú atribúty výrobkov Alcaplast, ktoré Vám na spoločných stretnutiach predstavujeme. Odborné semináre Vám uľahčí orientáciu vo výrobkových radoch spoločnosti Alcaplast, zodpovie otázky pre riešenie projektov a umožní priamy kontakt s materiálmi a vzhľadom našich prémiových výrobkov Alca.

 

Odborní predajcovia

Požiadavky zákazníkov sa neustále zvyšujú a dobrý predajca potrebuje pravidelný prísun kvalitných informácií o produktoch, ktoré ponúka. Výhody jednotlivých výrobkov, spôsoby využitia pre riešenie najrôznejších problémov, ponuka správneho sortimentu podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov sú témy našich školení pre odborné predajcu.

Projekt Alcaplast Academy je spolufinancovaný z Operačného programu podnikania a inovácie a štátneho rozpočtu SR a je v súlade s Integrovaným plánom rozvoja mesta Břeclavi. Alcaplast Academy poskytuje zázemie nielen externistom, ale aj firme samotnej, predovšetkým v rozvoji vzdelávania zamestnancov a ich detí.

Základné informácie k školeniam

 • Školenia pravidelne prebiehajú v týchto mestách: Břeclav, Praha, Hradec králi, Ostrava, Plzeň, Nitra, Bratislava, Žilina, Poprad, Košice. Pokiaľ máte záujem organizovať naše školenie na ďalšom mieste, kontaktujte nás.
 • Termíny všetkých školení vrátane konkrétneho miesta nájdete na (priamy kliknutie na termíny)

Pre bližšie informácie a zaslanie prihlášky nás prosím kontaktujte na emaile Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefóne +420 519 821 058

Formulár pre prihlásenie na školenie

Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním zadaných osobných údajov za účelom reakcie na odoslanú správu. Osobné údaje budú spracované v súlade so Zásadami spracovania osobných údajov.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com